Google AdWords

Kampania AdWords

Zalety programu AdWords

  • pozyskiwanie większej liczby klientów dla firmy: reklamuj się osobom korzystającym z wyszukiwarki Google oraz naszej sieci reklamowej;
  • docieranie do użytkowników, którzy aktywnie szukają Twoich produktów lub usług online;
  • łatwa kontrola kosztów – reklamodawca płaci tylko za kliknięcia reklamy.

 

Nie ma kliknięcia – nie płacisz

Rejestracja w programie Google AdWords jest bezpłatna. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie reklamę i odwiedzi Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwoni, czyli wtedy, gdy Twoja reklama działa.

Możesz zacząć od dowolnego budżetu

Wysokość inwestycji zależy wyłącznie od Ciebie. Zacznij od ustawienia budżetu dziennego, który Ci odpowiada – później możesz go dostosowywać, w miarę jak Twoje potrzeby będą się zmieniać. Dla wielu firm dobra kwota na początek to co najmniej 20-40 zł dziennie.

Jak to zrobić ?

Jeśli chcesz przyciągnąć do witryny więcej klientów, zwiększyć sprzedaż online, czy zachęcić klientów, aby zadzwonili właśnie do Ciebie a nie do konkurencji lub wracali na Twoją stronę – Google AdWords jest rozwiązaniem które Ci w tym pomoże.

adwords

 

Dotarcie do klienta

Możesz docierać do klientów na różnych stronach w zależności od tego jaki jest nasz cel kampanii. Jest wiele opcji które pozwalają kierować reklamy według typu witryny, typu odbiorców lub za pomocą remarketingu.

Raporty

Z raportów wiesz dokładnie ile osób widzi Twoje reklamy i jaki odsetek z nich klika je, by odwiedzić Twoją stronę, Twój sklep czy też blog lub do Ciebie po porostu zadzwonić. Narzędzia śledzenia które są dostępne na stronach AdWords pozwalają Tobie nawet zobaczyć rzeczywistą sprzedaż generowaną przez Twoją witrynę dzięki reklamom.

adwords2

Kierowanie

Kieruj reklamy do klientów w wybranych krajach, regionach i miastach lub w określonej odległości od Twojej firmy, sklepu czy też bloga którego prowadzisz.

Jeżeli taka forma pozycjonowania Cię nie interesuje polecamy pozycjonowanie za efekt i pozycjonowanie w abonamencie.