Pozycjonowanie Gliwice

15 lipca 2017

pozycjonowanie GliwicePotencjalny wzrost zysków – pozycjonowanie Gliwice

Strony internetowe dzielimy na komercyjne i niekomercyjne. Każda z tych stron ma wspólny element gwarantujący sukces danego przedsięwzięcia czy też projektu. Jeżeli spojrzymy na przedsięwzięcia komercyjne, liczba odwiedzających będzie wprost proporcjonalna do osiąganych zysków. W przypadku stron niekomercyjnych, strony nie znikną z sieci.

Pozycjonowanie lokalne

Strony, sklepy, blogi, potrzebują pozycjonowania aby zaistnieć w świecie wirtualnym. Wyjątkiem są strony urzędów państwowych lub strony o oryginalnej treści do których inne strony czy też gazety linkują. Jeżeli masz firmę i starasz się pozycjonować na hasło pozycjonowanie Gliwice, nie masz najmniejszych szans aby media tradycyjne zwróciły na Ciebie uwagę.

Wyszukiwarki takie jak Google ciągle wprowadzają zmiany algorytmów wyszukiwania, przeprowadzają testy tak aby pozycjonowanie było trudniejsze i jednocześnie zapewniając nowe źródła dochodów. Każde nowe narzędzie czy też program wprowadzany na rynek ma swój początek w laboratoriach Google. Analogicznie wyglądało to w przypadku reklam kontekstowych.

Kampania AdWords

Reklamy kontekstowe wyświetlane z programu AdSense, pochodzą z reklam programu AdWords. Są to największe platformy które dyktują warunki dla wydawców jak i reklamodawców. Tak więc mamy szeroki wachlarz wyboru reklam z płatnością za dany efekt czy też poprzez kampanie AdWords.

Efekt korzystania z kampanii może stanowić przedsmak jak wygląda odbiór naszej strony kiedy znajdziemy się na samym szczycie wyników wyszukiwania.  Minusem może być fakt iż internauci szukając  np. fryzjera, będą wybierali wyniki organiczne a nie reklamy. Tak więc pozycjonowanie organiczne SEO ma dużo większe znaczenie. Firma Google tworzy algorytmy w taki sposób aby nasza kampania była jak najbardziej skuteczna ale też Google maksymalizuje swoje zyski.

pozycjonowanie w Gliwicach

Niestety koncern decyduje jakie stawki będzie pobierać za kliknięcie. Szacuje się że Google zarabia na reklamach około 1 miliarda złotych w ciągu roku, tak więc jest to oszałamiająca kwota jeśli chodzi o reklamę wirtualną. Cena za wykupienie przestrzeni reklamowej w największej wyszukiwarce internetowej na świecie może być wysoka. Jeżeli jesteś zainteresowana/y zapraszamy do kontaktu z nami!

Leave a Comment