Kategoria: Pozycjonowanie stron

1 10 września 2017

Nasza domena Domena, jaką wybrać dla naszej strony.

W pierwszej kolejności powinniśmy brać pod uwagę nasze słowo kluczowe, rodzaj usługi czy też produkt lub markę. Słowo kluczowe pomoże nam nieco w rankingach Google, najlepiej gdy całe słowo znajduje się w adresie URL. W pierwszych dniach czy miesiącach od założenia strony, domena nie jest widoczna w wyszukiwarce. Jest to spowodowane tym że Google celowo spowalnia uwzględnianie nowych stron. Chodzi o walkę ze stronami które generują tylko i wyłącznie spam. Chodzi o zagrożenie przejęciem kontroli nad indeksem stron. Klikając w odnośnik w wyszukiwarce oczekujemy że otrzymamy pełnowartościową informację a nie stronę która jest wygenerowana przez automat. Treść takiej strony jest pozbawiona całkowitego sensu.

Ograniczenia

Stąd też nowo powstające strony posiadają pewne ograniczenia przy pojawianiu się w rankingach.
Szacuje się że w pierwszym miesiącu od pojawienia się strony Google nakłada 100% ograniczenia. Po sześciu miesiącach, ograniczenie spada do 60%, a po 48 miesiącach do 0%.

15 lipca 2017

pozycjonowanie GliwicePotencjalny wzrost zysków – pozycjonowanie Gliwice

Strony internetowe dzielimy na komercyjne i niekomercyjne. Każda z tych stron ma wspólny element gwarantujący sukces danego przedsięwzięcia czy też projektu. Jeżeli spojrzymy na przedsięwzięcia komercyjne, liczba odwiedzających będzie wprost proporcjonalna do osiąganych zysków. W przypadku stron niekomercyjnych, strony nie znikną z sieci.

Pozycjonowanie lokalne

Strony, sklepy, blogi, potrzebują pozycjonowania aby zaistnieć w świecie wirtualnym. Wyjątkiem są strony urzędów państwowych lub strony o oryginalnej treści do których inne strony czy też gazety linkują. Jeżeli masz firmę i starasz się pozycjonować na hasło pozycjonowanie Gliwice, nie masz najmniejszych szans aby media tradycyjne zwróciły na Ciebie uwagę. Wyszukiwarki takie jak Google ciągle wprowadzają zmiany algorytmów wyszukiwania, przeprowadzają testy tak aby pozycjonowanie było trudniejsze i jednocześnie zapewniając nowe źródła dochodów. Każde nowe narzędzie czy też program wprowadzany na rynek ma swój początek w laboratoriach Google. Analogicznie wyglądało to w przypadku reklam konte