Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie Gemini IT

Jeżeli właśnie zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć sprzedaż Twojej firmy i żadne z dotychczasowych działań marketingowych nie przyniosły pożądanych efektów, to trafiłeś na właściwą stronę! My pomożemy Ci pokonać konkurencję i zwiększyć Twoje zyski poprzez pozycjonowanie! Jeżeli interesuje Cię optymalizacja strony będziemy potrzebowali dostępu do strony poprzez panel administracyjny lub konto ftp, tak aby zalogować się do strony/sklepu/bloga.

Dlaczego właśnie Google.pl – ranking wyszukiwarek

Niewątpliwym liderem wśród wyszukiwarek internetowych jest witryna Google.pl – obecnie skupia ponad 85 % rynku. Taka dominacja jest dla nas oczywistym powodem, dla którego skupiamy się właśnie na Google.pl. Największy algorytm, największa liczba przeszukiwanych stron oraz wysoka odwiedzalność witryny sprawiają, że właśnie tu koncentrujemy nasze prace związane z pozycjonowaniem stron www.

baner_maly

Dlaczego pozycjonowanie strony jest aktualnie koniecznością ? O ile przedsiębiorcy posiadanie strony uważają za oczywiste o tyle pozycjonowanie jej już nie jest taką oczywistością. A po co posiadać stronę skoro jest ona niewidoczna dla wyszukiwarek ? Wyszukiwarka zwraca uwagę na treść samej strony, dokładną analizę przeprowadza tak aby zwiększyć swoją poprawność działania.

Badane są w szczególności słowa i frazy które pojawiają się na stronie a następnie jest tworzona konstrukcja mapy danych. Taka mapa służy później do dopasowania odpowiednich stron i zapytań. Jeśli strona nie zawiera dopasowania, istnieje małe prawdopodobieństwo że strona znajdzie się w wynikach.
Elementy nawigacyjne stron są również sprawdzane ale nie są już tak ważne jak sama treść. Wyszukiwarki skupiają się na unikalnej treści natomiast nawigacja nie pozwala na określenie treści strony. Zrozumienie treści strony pozwala wyszukiwarce określić typy zapytań dla których strona może być trafna w 100%. Odnośniki są współdzielone między stronami i nie liczą się przy ocenianiu strony.
Roboty indeksujące to zwykłe programy komputerowe wyjątkowo złożone. W sekundzie przeszukują miliardy stron. Zebrane dane są przetwarzane w bazy danych z których są „wyciągane odpowiedzi” które użytkownicy Internetu zadaję wpisując wyszukiwane hasła. Niestety rozwiązania takie nie są doskonałe. Roboty indeksują i analizują stronę w źródłowej postaci.

Płacisz tylko za pozycje od TOP 10 do TOP 1! Nie pobieramy opłat za pozycjonowanie poniżej TOP10.

Płacisz za efekty, masz pewność inwestycji bez ponoszenia żadnego ryzyka. instagram PŁATNOŚCI

  • nie pobieramy opłat z góry
  • umowa na 6 miesiący
  • wystawiamy faktura VAT
  • statystyki i raporty wysyłamy na koniec każdego miesiąca

Mogą Państwo korzystać z naszego systemu do monitorowania pozycjonowania fraz. W systemie są uruchomione pakiety proxy co sprawia że są prawidłowo realizujące zapytania do wyszukiwarki Google.